Multi Country Phone Numbers

 09153127743

پروفایل پروفایل

aboutus

گروه میزبانی سبزهاست از سال 1385 با هدف ارائه سرویس های میزبانی وب و ثبت دامنه آغاز به کار نمود و با گذشت زمان با تغییر نگرش به آینده و با بهره گیری از تجربیات سالیان گذشته نهایت تلاش خود را در ارائه بهترین سرویس به کاربران گرامی خود دارد.متخصصین با تجربه سبزهاست با بیش از 8 سال تجربه در زمینه صنعت و میزبانی وب، همواره رضایت مشتری را یکی از اصول پابرجا می داند و با کمال افتخار شما را در رسیدن به اهدافتان همراهی می نمایند.سبزهاست بر این عقیده است که شهرت در عصر حاضر مهمترین عامل موفقیت است و تنها راه آن رضایت کاربران گرامی و ارائه امکانات براساس آخرین فناوری های ممکن می باشد.سرورهای این شرکت از جدیدترین سیستم های سخت افزاری استفاده می کنند تا در کنار بروزترین نسخه های نرم افزاری مدیریت داده و فضا، ارائه کننده بهترین بازده کاری برای کاربران می باشند. سعی ما در سبزهاست ارائه پشتیبانی مطلوب جهت جلب کاربران گرامی می باشد که دستیابی به این موفقیت تنها به تلاش و پشتکار گروه پایان نمی یابد بلکه ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما کاربران گرامی که در واقع سرمایه اصلی ما محسوب می شوید راه گشای ما در ارائه خدمات بهتر می باشد.

معرفی دپارتمان های مختلف سبزهاست:

مدیریت

مدیریت: مهندس محمد چمنی

دپارتمان فنی

مدیر فنی : مهندس محمد چمنی

کارشناس امنیت سرورها : مهندس امین ابولحسن نژاد

کارشناس پشتیبانی : مهندس مهدی کارگر

دپارتمان فنی مسئولیت به روز نگه داشتن سرورها و کانفینگ های اختصاصی بر اساس نیازهای شما مشتریان را دارد. همچنین دپارتمان فنی مسئولیت برخورد با ابیوزهایی که توسط دیتاسنتر برای شرکت ارسال می شود را دارد. دپارتمان فنی ما 24 ساعته برای مانیتورینگ سرورها و پشتیبانی از شما کاربران آنلاین هستند.

دپارتمان فروش

دپارتمان فروش :مهندس محمد چمنی

دپارتمان فروش مسئولیت امور مالی شرکت را برعهده دارد و قسمتی از وظایف آن : تایید پرداخت مشتریان، واریز هزینه دلاری سرورها به دیتاسنترهای داخلی و خارجی، ارائه تخفیفات ویژه به مشتریان خاص و …. قسمتی از وظایف دپارتمان فروش است.

دپارتمان تبلیغات

مشاور :مهندس محمد چمنی

وظیفه این دپارتمان طراحی سایت بر اساس نیازهای مختلف شما و بهینه سازی سایت برای کسب رتبه بهتر در موتور جستجوها هست. کارشناسان این دپارتمان به زبان های تحت وب و الگوریتم های گوگل مسلط هستند و نیازهای شما را برآورده می کنند.

دپارتمان تبلیغات

برنامه نویس :مهندس مهدی کارگر

دپارتمان تبلیغات که وظیفه ارسال پیامک و ایمیل های تبلیغاتی را دارد بر اساس خواسته های شما و مشاوره های تبلیغاتی برای بازاریابی و فروش بیشتر به شما کمک می کند تا محصولات خود را هر چه بهتر و بیشتر بفروش برسانید.

تماس با ما

آدرس دفتر خراسان - بیرجند
خیابان مدرس ، بین مدرس 24 و 26 - پلاک 312

رایانامه sales@sabzhost.com
info@sabzhost.com

شماره های تماس 056-32437679
09153127743

دی 10, 1393
ضمن تبریک سال نو میلادی قالب و شمایل سایت بروز رسانی شده و سعی کردیم خدمات جدیدی را نیز در این قالب به کاربران عزیز ...
 
مهر 23, 1393
  یک کتابخانه اسکریپت تجاری است که این امکان را می دهد که نصب تعدادی از نرم افزارهای تحت وب به سادگی انجام شود. اسکریپت های ...
مهر 23, 1393
این سرویس نرم افزار Rvskin که مکمل کنترل پنل cPanel / WHM بوده، امکانات بسیاری را به کنترل پنل کاربران افزوده که از جمله آنها ...
 
Top